امداد خودرو در اردبیل | امدادگران ایران

امداد خودرو در اردبیل + مکانیک سیار – امدادگران ایران

شماره امداد خودرو اردبیل

چگونه یک ماشین را با ماشین دیگری یدک بکشیم قبل از تصمیم گیری در مورد روش خاصی برای بکسل کردن خودرو با خودروی دیگر، ابتدا باید مشخصات وسیله نقلیه خود را تجزیه و تحلیل کنید. امداد خودرو سایپا اردبیل ابتدا باید رتبه یدک کش خودروی خود را بدانید. آیا یدک کش وجود دارد؟ دو چرخ متحرک داره یا چهار چرخ؟ همچنین آیا خودروی دیگر گیربکس اتوماتیک یا دستی دارد؟ اگر در مورد هر یک از این سؤالات مطمئن نیستید، دفترچه راهنمای مالک شما باید پاسخ هایی را داشته باشد.

علاوه بر این عوامل، شیوه های خوب بکسل عبارتند از: امداد خودرو در اردبیل ماشین یدک کش باید سنگین تر و بزرگتر از وسیله نقلیه دیگر باشد، زیرا حرکت و توقف دو ماشین نیاز به اسب بخار و توانایی ترمز اضافی دارد. هیچ کس نمی تواند داخل وسیله نقلیه باشد که نیاز به یدک کش داشته باشد. نه تنها مسافران داخل خودروهای یدک‌کش شده خلاف قانون هستند، امداد خودرو در بوشهر بلکه یک خطر ایمنی نیز محسوب می‌شوند.

و همین امر در مورد حیوانات خانگی نیز صدق می کند. جرقه خودروی یدک‌کش شده باید روشن باشد تا فرمان فعال باشد و قفل نشود. در شرایط دید کم، چراغ‌های پارک خودروی یدک‌شده را فعال کنید تا مطمئن شوید کسانی که پشت سر می‌آیند فاصله ایمن را رعایت می‌کنند.

امداد خودرو کرمان موتور اردبیل

معمولاً شاسی‌بلندها و کامیون‌ها نسبت به خودروهای سواری رتبه‌بندی یدک‌کشی بالاتری دارند، که آنها را به انتخاب بهتری برای یدک‌کشیدن وسیله نقلیه دیگر تبدیل می‌کند. بسیاری از کامیون ها و شاسی بلندها نیز بزرگتر هستند و موتورهای قدرتمندتری نسبت به خودروهای معمولی برای افزایش ایمنی و قدرت در هنگام یدک کشی دارند. جدای از ویژگی های مکانیکی یک وسیله نقلیه یدک کش، چندین روش برای یدک کشیدن خودروی دیگر وجود دارد.

اینها شامل استفاده از دالی، تریلر یا یدک کش است. خرید یک وانت بار دست دوم با رتبه یدک کش عالی می تواند هزاران نفر امداد خودرو اردبیل محمدی را در مقابل خرید وانت جدید صرفه جویی کند. اما پیدا کردن یک کامیون از قبل در شرایط عالی می تواند دردسرساز باشد. یک تبلیغ ممکن است زیبا به نظر برسد، اما یک کامیون دست دوم ممکن است مشکلات مکانیکی را پنهان کند.

امداد خودرو در اردبیل

مکانیک‌های تایید شده Shift بازرسی‌های گسترده ۱۵۰ نقطه‌ای را بر روی هر امداد خودرو در اردبیل خودرو انجام می‌دهند و گزارش‌های کاملی از تاریخچه خودرو دارند، بنابراین می‌دانید که خودروی دست دوم شما به اندازه نو احساس خوبی دارد. وب سایت شیفت دارای مجموعه وسیعی از وسایل نقلیه کاملاً بازرسی شده در سراسر کشور است که آماده حرکت هستند.

این وب سایت کاربر پسند است و شما می توانید مدل ها و مدل های مختلفی را متناسب با نیاز و بودجه خود پیدا کنید.

امداد خودرو خلخال

چه بخواهید یک فورد F-150 یا یک شورت سیلورادو، Shift آنچه شما نیاز دارید را دارد. بکسل ماشین دیگری با دالی یک دالی بار را برای وسیله نقلیه ای که بکسل را انجام می دهد با حمل وزن چرخ های جلوی خودروی دیگر سبک می کند. از آنجایی که فقط چرخ‌های عقب خودروی یدک‌کشی در تماس با جاده هستند، وزن کمتری برای کشیدن وجود دارد و فشار وارده بر خودروی یدک‌کش کاهش می‌یابد.

یدک‌های یدک‌کش مخصوصاً امداد خودرو در اردبیل هنگام بکسل کردن اتومبیل‌های دیفرانسیل جلو خوب عمل می‌کنند، زیرا چرخ‌های عقب آن‌ها به گیربکس متصل نیستند و می‌توانند آزادانه بچرخند. اما اگر از یدک کش برای حمل و نقل خودروی چهار چرخ متحرک یا چرخ عقب در مسافت طولانی استفاده می کنید، ابتدا باید محور محرک را جدا کنید. هنگام استفاده از دالی، وسیله نقلیه یدک کش باید حداقل ۷۵۰ پوند بیشتر از خودرویی که یدک می کشد وزن داشته باشد.

و همچنین ضروری است که از حداکثر ظرفیت دالی تجاوز نکنید. این مراحل را دنبال کنید: دالی را به توپ یدک کش وصل کنید. برای ایمنی بیشتر در صورت قطع شدن، زنجیر ایمنی روی دالی را به ماشین یدک کش ببندید. ماشین یدک‌کش شده را روی رمپ‌های دالی برانید تا زمانی که چرخ‌ها با ایستگاه‌ها تماس بگیرند. وسیله نقلیه را با تسمه های ارائه شده روی دالی محکم کنید.

امداد خودرو ۲۴ ساعته

اگر یک وسیله نقلیه چهار چرخ متحرک یا دیفرانسیل عقب را بکسل می کنید، برای محافظت از گیربکس، باید میل محرک را جدا کنید. بکسل ماشین دیگری با تریلر استفاده از تریلر برای یدک‌کشی امداد خودرو سرعین خودروی دیگر ایمن‌ترین روش موجود است، اما افزایش وزن می‌تواند برای برخی از وسایل نقلیه یدک‌کش بسیار زیاد باشد. برای جلوگیری از هر گونه مشکلی در حین یدک کشی خودروی دیگر با تریلر، ابتدا از ظرفیت امداد خودرو در اردبیل یدک کشی وسیله نقلیه خود مطلع شوید.

امداد خودرو در اردبیل

این امتیاز باید برابر یا بیشتر از وزن ترکیبی وسیله نقلیه یدک‌کش شده و تریلر باشد. این مراحل برای یدک کشی ماشین دیگری با تریلر است: تریلر را به گیره تریلر روی وسیله نقلیه یدک کش وصل کنید. زنجیر ایمنی روی تریلر را به وسیله نقلیه ای که بکسل را انجام می دهد محکم کنید. وسیله نقلیه یدک‌کش شده را تا زمانی که لاستیک‌های جلو به ایستگاه‌ها برخورد کنند، روی سطح شیب‌دار تریلر برانید. گیربکس را در پارک قرار دهید و ترمز دستی را فعال کنید.

ماشین یدک‌کش شده را با استفاده از بست‌ها به تریلر محکم کنید. بکسل ماشین دیگری با یدک کش در جایی در بزرگراه، ممکن است یک RV را دیده باشید که یک ماشین را با یدک کش می کشد. با یدک کش، تمام چرخ های خودروی یدک کش در حین حرکت روی زمین می مانند. اما قبل از بکسل با میله بکسل، باید میل محرک خودرو را جدا کنید تا از آسیب گیربکس جلوگیری شود.

آرتا امداد

هنگامی که از یدک‌کش استفاده می‌کنید، باید براکت‌ها را به قاب خودروی یدک‌کشی متصل کنید. اگر مطمئن نیستید که چگونه این کار را انجام دهید، برای اطمینان از تناسب مناسب با یک مکانیک مشورت کنید. در اینجا مراحل بکسل کردن وسیله نقلیه دیگر با یدک کش آورده شده است: مکان های مناسب را در جلوی قاب ماشین بکسل شده پیدا کنید و سوراخ هایی را برای محکم کردن براکت ها دریل کنید.

یک سیستم سیم‌کشی بخرید امداد خودرو در اردبیل که به چراغ‌های ترمز و چراغ‌های راهنما خودرو اجازه می‌دهد به طور همزمان کار کنند. پس از اتصال سیستم روشنایی دو خودرو، آزمایشی را انجام دهید تا مطمئن شوید که با هم کار می کنند. میله  کسل را به وسیله نقلیه ای که بکسل را انجام می دهد محکم کنید. سپس میله بکسل را به ماشینی که نیاز به بکسل دارد وصل کنید. پس از آن، زنجیر ایمنی را بین وسیله نقلیه یدک کش، براکت محوری و خودروی نیاز به یدک کش ببندید.

وقتی در جاده به مشکل بر می خورید و نیاز به یدک کش دارید، خوب است بدانید که فقط یک تماس تلفنی با شما فاصله دارد. با بهترین قراردادهای خدمات در صنعت Shift، نه تنها اجزای ضروری تحت پوشش قرار می گیرند، بلکه در صورت مواجهه با مشکلات مکانیکی خارج از خانه، امداد گران کشور است.

برچسب‌ها: بدون برچسب

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *