امداد خودرو در هرند- امدادگران ایران

امداد خودرو در هرند + حمل خودرو | شماره تماس بدون کد ۹۰۰۰۶۴۲۱

امداد خودرو هرند

امداد خودرو امدادگران ایران امروز به معتبرترین شرکت ارائه دهنده خدمات اضطراری در جاده های کشور تبدیل شده است. این امر قطعاً مرهون زحمات و تلاش های تیم امداد و نجات و امدادگران ماست، علاوه بر این برخی ویژگی ها و ویژگی ها ما را نسبت به سایر شرکت های امداد خودرو برتری می دهد.

که می تواند به شما اطمینان بیشتری در انتخاب امداد خودرو emdadgaraneiran برای مواقع اضطراری بدهد. امداد خودرو معتبرترین شرکت تعمیر خودرو در هرند زیر نظر انجمن ملی تعمیرات خودرو می باشد. هنگام جابجایی خودروی مورد علاقه شما، آرامش خاطر توسط مشتری تضمین خواهد شد، امداد خودرو در اصفهان را از ما درخواست کنید.

خودرویی در داخل کشور با مجوز رسمی از سازمان مربوطه و همچنین بیمه نامه معتبر خودروی شما آرامش و اطمینان خاطر را برای شما به ارمغان می آورد.

خودروبر هرند

امروزه بسیاری از خودروها در جاده ها دچار خرابی می شوند و این مشکل امری کاملا طبیعی است. اگر شما در شهر هرند هستید و به دنبال امداد خودرو در هرند می باشید، می توانید با شماره ۹۰۰۰۶۴۲۱ تماس حاصل نمایید. تمامی خدمات ما با بهترین قیمت و کیفیت در اختیار خواهید داشت.

از اینکه بتوانیم به شما مردم دلیر ایران خدمت رسانی کنیم بسیار خرسند و خوشحال هستیم. امدادگران ما در هر کجای ایران به کمک شما می شتابند و تمامی خدماتی مانند:امدادخودرو هرند، کفی خودرو هرند، یدک کش هرند، حمل خودرو هرند، خودرو سوار هرند و حمل ماشین هرند را برای شما انجام خواهند داد.

همچنین حمل و جا به جایی انواع خودروهای صفر و کارکرده در سراسر شهر هرند را از ما بخواهید.

امداد خودرو در هرند- امدادگران ایران

چرا باید قبل از سفر حتما ماشین را چکاپ کنیم؟

بسیاری از ماشین ها قبل از اینکه بخواهید آن ها را به حرکت درآورید ایراد خاصی ندارند اما پس از اینکه یک مسافت طولانی را طی کردند ایرادات آنها به وجود می آید. بهترین کار ممکن این است که شما حتما خودرو خود را پیش یکی از مراکز امداد خودرو در هرند ببرید و یا کارت معاینه فنی دریافت کنید.

هرگز با این تفکر به سفر نروید که ماشین من سالم و بدون عیب است. امداد خودرو در تهران چرا که خودرو مانند انسان در فواصل مختلف و آب و هوای گوناگون دچار عیب و ایراد می گردد. اگر ماشین را قبل از سفر به معاینه فنی ببرید از امنیت و سفر بسیار خوبی برخوداردار خواهید بود.

آیا در فصل سرد زمستان باید زنجیر چرخ استفاده نماییم؟

بله در فصل سرد زمستان باید حتما از رنجیر چرخ بسیار خوب استفاده نماییم و تنها دلیل آن این است که جاده های پربرف برای تردد نیاز به زنجیر چرخ بسیار خوب دارد. امروزه به لطف تکنولوژِی بسیاری از خودرو ها دارای زنجیر چرخ مجزا هستند.

این موضوع باعث شده تا اگر بخواهیم به یک سفر طولانی مدت برویم هیچگونه مشکلی ما را تهدید نکند. هر چه قدر هم ماشین شما از امنیت و ایمنی بالایی برخودار باشد باید احتیاط لازم را به عمل آورید. اگر بخواهید سفر با لذت را تجربه کنید باید بدون اینکه مشکلی خودرو شما را تهدید کند این کار را انجام دهید. در ادامه مقاله امداد خودرو در هرند با ما همراه باشید.

ضد یخ به طور کلی چیست؟

ضد یخ (ضد یخ همان ضد یخ در تابستان) مایعی است که برای جلوگیری از یخ زدگی و افزایش نقطه جوش آب استفاده می شود. با افزودن ضد یخ به رادیاتور خودرو، دمای داخل خودرو می تواند به طور غیر ضروری بالا برود. ضدیخ یک افزودنی الکلی است که معمولاً در رنگ‌های سبز، قرمز، آبی یا نارنجی یافت می‌شود و از اتیلن گلیکول ساخته می‌شود.

ضد یخ چه وظایفی را در ماشین شما دارد؟

قبل از اینکه زمان مناسب تعویض ضدیخ را در تابستان و زمستان بگویید، بهتر است در مورد عملکرد آن بیشتر بدانید. و امداد خودرو در هرند را با ما تجربه کنید.

۱. یکی از مهمترین وظایف ضدیخ جلوگیری از یخ زدگی در فصل یخبندان است. به دلیل فلزی بودن قطعات خودرو، یخ زدن آب خودرو می تواند صدمات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد که ضدیخ با پایین آوردن نقطه انجماد آب از آن جلوگیری می کند. زیرا یخ زدن سیستم خنک کننده باعث انبساط مایعی می شود که یخ نمی زند و در اثر افزایش حجم آن، جداره بلوک سیلندر ترک می خورد و رادیاتور می ترکد.

پیشنهاد مطالعه : امداد خودرو در شیراز

۲. تقریباً همه رانندگان اهمیت استفاده از ضد یخ در زمستان را می دانند اما تعداد کمی از عملکرد ضد یخ در فصول گرم سال را می دانند. استفاده از ضدیخ در تابستان باعث افزایش نقطه جوش آب و جلوگیری از جوشیدن خودرو می شود. به عنوان مثال دمای هوای تهران گاهی در تابستان به ۴۰ درجه سانتیگراد می رسد. بنابراین، داشتن مایعی که بتواند دمای موتور را در این شرایط کاهش دهد، مهم است.

۳. یکی از مواردی که باعث گرم شدن موتور و به جوش آمدن خودرو می شود نرسیدن مایع خنک کننده به برخی از قطعات و سوراخ هاست که باعث افزایش دما و در نتیجه جوشیدن موتور می شود. ضدیخ با کاهش رسوبات داخل رادیاتور تا حدودی این مشکل را حل می کند.

۴. خوردگی و اکسید شدن قطعات فلزی موتور یکی از پرهزینه ترین مشکلات صاحبان خودرو است. کمتر کسی می داند که یکی از مهمترین وظایف ضد یخ جلوگیری از خوردگی قطعات فلزی است. امداد خودرو در هرند را از امدادگران ایران بخواهید و با یک تماس ما را پیش خود فراخوانید.

نسبت ضد یخ خودرو به آب موتور

مقدار ضد یخ و آب و نسبت این دو نکته مهمی است که در استفاده از ضدیخ باید در نظر گرفت. اگر میزان ضد یخ خودرو بیش از حد لازم باشد، علاوه بر خراب شدن عملکرد ضدیخ، قیمت تمام شده قطعات خودرو را نیز افزایش می دهد.

از طرفی اگر مقدار ضد یخ کمتر از مقدار لازم باشد نمی توان انتظار خنک کننده مورد نیاز را داشت و همچنین باعث افزایش خوردگی قطعات می شود. مقدار ضد یخ و آب برای هر خودرو متفاوت است و این مقادیر توسط شرکت سازنده خودرو مشخص شده است.

که برای اکثر خودروها ۵۰/۵۰ یا ۴۰/۶۰ می باشد. اگر مقدار کارخانه را ندارید، نیمی از مایع را داخل رادیاتور و نصف دیگر را داخل ضدیخ ماشین بریزید.

امداد خودرو در هرند - امدادگران ایران

چرا باید ضدیخ تعویض شود؟

همانطور که در بالا ذکر شد، یکی از مهمترین خواص ضد یخ محافظت در برابر خوردگی است. این ویژگی به طور مستقیم با دوره استفاده از ضد یخ مرتبط است.

به عبارت دیگر، اگر ضدیخ به طور مرتب تعویض نشود، خاصیت ضد خوردگی آن از بین می رود، بر عملکرد موتور و سیستم خنک کننده خودرو تأثیر نامطلوبی می گذارد و ممکن است خسارت قابل توجهی به صاحب خودرو وارد کند.

علاوه بر اینکه ضد یخ خاصیت ضد خوردگی خود را از دست می دهد، مقاومت ضد یخ در برابر سرما و گرما نیز به مرور زمان از بین می رود. در صورت از بین رفتن این ویژگی و تغییر آب و هوا، احتمال آسیب جدی به موتور و سیستم خنک کننده خودرو افزایش می یابد.

یدک کش در هرند را با مناسب ترین قیمت ممکن از امدادگران ایران درخواست نمایید.

ضد یخ خودرو را چه زمانی باید تعویض کرد؟

ضد یخ ها اغلب از نظر کیفی به دو گروه تقسیم می شوند:

ضد یخ بر اساس مواد معدنی

ضد یخ با پایه ارگانیک

زمان بهینه برای جایگزینی ضدیخ های معدنی که اکثریت بازار را تشکیل می دهند، سالی یک بار است. ضد یخ های ساخته شده از مواد آلی ماندگاری طولانی تری دارند. در نتیجه عمر قابل استفاده آنها تقریباً سه سال است. توصیه می شود هر سال ضد یخ را به روز کنید زیرا نمی توان بین این دو سناریو تمایز قائل شد. از اینکه وقت خود را به جهت مطالعه این مقاله با موضوع امداد خودرو در هرند گذاشتید بسیار سپاسگذاریم.

برچسب‌ها: بدون برچسب

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *