امداد خودرو آمل + حمل خودرو | شماره تماس بدون کد ۹۰۰۰۶۴۲۱

امداد خودرو آمل معتبرترین شرکت تعمیرات خودرو در شهرستان آمل زیر نظر انجمن تعمیرات خودرو کشور می باشد. یکی از اهداف اصلی اورژانس خودرو آمل ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد. خدمات حمل و نقل خودرو آمل شامل یدک کش آمل، باربری آمل، کف آمل، دستگاه سیار آمل، بنزین سیار آمل، باتری به باطری و یدک کش آمل می باشد. همکاران ما از امداد خودرو کشور در شهر آمل به صورت شبانه روزی و با قیمت اتحادیه ها آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

امداد خودرو آمل ۲ ساعته در تمامی مناطق آمل

خودرو بر آمل تمام مناطق آمل را به صورت شبانه روزی تحت پوشش عملکرد نجات غریق قرار داد. در صورت نیاز به کمک فوری و سریع خودرو با ما تماس بگیرید.

در چه مواردی باید به امداد خودرو مراجعه کنیم؟

اگر خودروی شما بی حرکت است و نیاز به کمک یا یدک کش دارید با اتوسرویس امدادگران ایران امداد به صورت ۲ ساعته در تمامی روزهای هفته تماس بگیرید و کارکنان ما در اسرع وقت در کنار شما خواهند بود تا خودروی شما را برانند.

دوست داشته شدن فقط باید با شماره های امدادگران ایران ما تماس بگیرید. اتوسرویس آمل یکی از بهترین و با سابقه ترین مکانیک ها در آمل و سراسر کشور می باشد. به منظور خدمت رسانی هر چه بهتر به هموطنان عزیز در زمینه مشکلات و مشکلات خودرو، متخصصین خود را موظف می نماییم.

که اطلاعات خود را در خصوص خودرو و خدمات تعمیرات خودرو امداد خودرو آمل به صورت مستمر به روز نموده، مطالعه و بررسی نمایند.

تاریخچه شهر آمل به چه زمانی بر می گردد؟

آمل (درباره این مورد، تلفظ، راهنما·اطلاعات) (در مازندران: عامل) شهری توریستی در استان مازندران و مرکز شهرستان آمل است. آمل یکی از قدیمی‌ترین شهرهای ایران، مرکز صنعتی و صادراتی استان مازندران پایتخت برنج ایران ، یکی از قدیمی‌ترین مکان‌های میراثی جهاناست.

یکی از شهرهای مهم حمل و نقل، کشاورزی، گردشگری، معدنی و صنعتی ایران است. و یکی از مهمترین شهرهای مرتبط با علم در تاریخ است که به شهر تاریخ و امداد خودرو آمل فلسفه شهرت دارد و طبق آمار از طایفه ای در جلگه مازندران بوده و در زمان فرهاد اشکانی و تپوریس به گرمسار تبعید شده اند.

ساکنان کوهستان مازندران به جلگه، ایران و طبرستان کوچ کردندروستای ورک لاریجان در آمل طبرستان زادگاه فریدون پادشاه افسانه ای ایران بود وارن از نظر تاریخی در آمل قرار داشت و منطقه وارن است.

 

در بخش خورازپی در جنوب آملآمل در آمل است. پایتخت ایران در زمان زیاریان و علویان و یکی از مراکز ایران در دوره اشکانیان بوده و در زمان آفریدون تا زمان بهرام حر پایتخت تختگاه و پان نیز بوده است.

یک یک چهارم جمعیت را تشکیل می دهداین شهر به دو بخش شهری تقسیم می شودآمل یکی از پرجمعیت ترین شهرهای استان مازندران استآملیکی از سه مرکز والیبال کشور است. ، با ارومیه و کاووس است.

خدماتی که امدادگران ایران به رانندگان عزیز ارائه می دهند

 • خودرو بر آمل
 • ماشین بر آمل
 • حمل خودرو آمل
 • یدک کش آمل
 • خودروبر آمل
 • امدادخودرو آمل
 • حمل ماشین آمل
 • امداد خودرو سیار آمل
 • حمل ماشین در آمل
 • خودرو سوار آمل
 • کفی حمل خودرو آمل
 • شماره یدک کش آمل
 • حمل خودرو با یدک کش، کفی و دکل

چرا باید هر از چند گاهی روغن موتور را عوض کنیم؟

آیا می دانید چرا تعویض روغن موتور خودرو هر چند ماه یکبار مهم است؟ در واقع هر ابزاری که در خودرو استفاده می شود هر از چند گاهی نیاز به تعویض دارد. زیرا هر کدام یک دوره انحطاط دارند و بعد از مدتی کاربرد خود را از دست می دهند. روغن موتور نیز از این قاعده مستثنی نیست و افراد برای حفظ سلامت موتور خودرو باید پس از پایان عمر مفید روغن موتور آن را تعویض کنند. در ادامه مقاله امداد خودرو آمل با ما همراه باشید.

مراحل تعویض روغن موتور

به قسمت اصلی این مقاله می رسیم. شاید دیده باشید یا حتی تعویض روغن انجام داده باشید. اما اغلب افراد از نکات و مراحل مهم تعویض روغن موتور آگاه نیستند، بنابراین در برخی از مراحل آن اشتباهاتی صورت می گیرد. پس بهتر است مراحل زیر را به دقت مطالعه کنید تا در هنگام تعویض روغن موتور خودرو با مشکل مواجه نشوید:

خودرو را در سطحی و بدون شیب پارک کنید.

اولین قدمی که هنگام تعویض روغن موتور باید در نظر بگیرید این است که ماشین خود را روی یک سطح صاف پارک کنید. از آنجایی که باید ماشین را بلند کنید، حتی در زمین های بسیار شیب دار بسیار دشوار و خطرناک خواهد بود. بهتر است موتور خودرو به خوبی خنک شود تا روغن موتور داخل آن گرم نشود; در غیر این صورت، می تواند خطرناک باشد.

جک ماشین

از یک جک قوی برای بلند کردن وسیله نقلیه و بالا بردن آن به اندازه کافی استفاده کنید. به یاد داشته باشید که از زیر ماشین عبور خواهید کرد و باید فضای زیادی وجود داشته باشد. پس به اندازه کافی آن را بکشید تا بعداً دچار مشکل نشوید.

روغن موتور کهنه را عوض کنید

در زیر ماشین یک پیچ تخلیه وجود دارد که با باز کردن موتور، روغن موتور را تخلیه می کند. ابتدا ظرفی را زیر آن قرار دهید و آن را باز کنید تا روغن موتور کاملاً تخلیه نشود. توصیه می شود تا حد امکان روغن موتور کمتری استفاده شود.

زیرا می تواند دستان شما را بسوزاند و کثیفی زیادی ایجاد کند. بهتر است قبل از پاشیدن روغن موتور از دستکش استفاده کنید تا خطر و خطر گرد و غبار کاهش یابد. چیزی که باید مراقب آن باشید این است که آیا واشر موتور الکتریکی پوسیده شده است یا خیر.

اگر پوسیده شد، باید آن را با یک مورد جدید جایگزین کنید. زیرا مهر و موم روغن موتور برق بسیار مهم است و در صورت پوسیدگی ممکن است نشتی روغن وجود داشته باشد. در نهایت پس از تخلیه روغن موتور، شیلنگ آب را ببندید. امداد خودرو آمل را با بهترین قیمت و کیفیت ممکن از ما بخواهید.

 فیلتر روغن را دوباره نصب کنید
هنگام تعویض روغن موتور، تعویض فیلتر روغن نیز بسیار ضروری در نظر گرفته می شود. زیرا فیلتر روغن روغن موتور را تمیز می کند و نبود آن حدود یک ماه از عمر مفید روغن موتور می کاهد. می توانید فیلتر روغن خودروی خود را در داخل کاپوت خودرو پیدا کنید. باز کردن فیلتر روغن فقط با آچار و همان ابزار قابل انجام است. پس از باز کردن آن را دور بیندازید و با فیلتر روغن جدید جایگزین کنید.

روغن موتور جدید را داخل موتور بریزید
آخرین مرحله تعویض روغن موتور، افزودن روغن موتور جدید به موتور است. هرچه از روغن موتور با کیفیت تری در موتور خود استفاده کنید، موتور کارآمدتر و عملکرد بهتری خواهد داشت. روغن موتور پارانوکس را که در حال حاضر بهترین روغن موتور در خاورمیانه محسوب می شود، مورد توجه شما قرار می دهیم.

با خرید روغن موتور پارانوکس و استفاده از آن در موتور خودرو، عملکرد و طول عمر خودرو خود را بهبود می بخشید. روی کاپوت و کنار موتور خودرو جای ریختن روغن موتور درپوش تعبیه شده است. درب آن را باز کنید و یک سوراخ بزرگ در دهانه آن ایجاد کنید.

سپس روغن موتور را باز کرده و داخل سوراخ بریزید. اکنون تمام مراحل تعویض روغن موتور را انجام داده اید. در نهایت، بهتر است گردش روغن موتور و واحد فیلتر روغن را برای جلوگیری از آسیب بررسی کنید. اگر نشتی پیدا کردید، باید آن را برطرف کنید تا در آینده از مشکلات بعدی جلوگیری کنید. از اینکه وقت خود را به جهت مطالعه این مقاله با موضوع امداد خودرو امل گذاشتید بسیار سپاسگذاریم.

برچسب‌ها: بدون برچسب

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *