امداد خودرو دماوند - امدادگران ایران

امداد خودرو دماوند + یدک کش سیار | شماره تماس بدون کد-۹۰۰۰۶۴۲۱

امداد خودرو دماوند

امداد خودرو یکی از مهم ترین و بهترین رکن های جامعه است که اگر در هر کشوری وجود داشته باشد مردم آن سرزمین با خیال راحت به سفر خود ادامه می دهند. اگر شما قصد دارید که به شهر دماوند تهران سفر کنید و نگران خرابی ماشین خود هستید کافی است با شماره ۹۰۰۰۶۴۲۱ تماس حاصل نمایید. یدک کش های محترم ما در اولین فرصت به سمت شما خواهند شتافت و تمامی انچه را که مد نظر دارید برای شما انجام خواهند داد. در ادامه مقاله در این باره بیشتر توضیح خواهیم داد، همچنان امداد خودرو در تهران را ما درخواست کنید.

خودروبر دماوند

خودرو بر نوبه خود نقش بسیار مهمی در جامعه دارد و هر جامعه ای که سیستم حمل ونقل بسیار درستی داشته باشد مردم ان هیچگونه دغدغه ای برای سفر نخواهد داشت. در مجموعه امدادگران ایران شما می توانید به راحتی تمامی آنچه را که مد نظردارید را از ما درخواست نمایید. یدک کش ماهر را با کمترین و مناسب ترین قیمت ممکن می توانید از ما بخواهید. ار جمله خدماتی که ما در وبسایت emdadgaraneiran به شما ارائه می دهیم شامل موارد زیر است:

 • مکانیک سیار دماوند
 • امداد خودرو آبسرد
 • یدک کش گیلاوند
 • امداد خودرو ایران خودرو
 • شماره امداد خودرو
 • امداد خودرو دماوند
 • خودرو بر دماوند
 • ماشین بر دماوند
 • حمل خودرو دماوند
 • یدک کش دماوند
 • خودروبر دماوند

ترموستات ماشین چیست و چه عواملی در خرابی آن نقش دارد؟

ترموستات خودرو با رادیاتور و مایع خنک کننده کار می کند تا موتور را در دمای مناسب نگه دارد. هنگامی که ترموستات به درستی کار می کند، به عنوان بخشی از جریان سیستم رادیاتور کار می کند. ترموستات اجازه می دهد تا مایع داغ موتور به داخل رادیاتور جریان یابد تا از گرم شدن بیش از حد موتور جلوگیری کند. بنابراین اگر با گرم شدن و جوشیدن موتور خود مشکل دارید، ممکن است ترموستات شما علت آن باشد. در اینجا چهار علامت وجود دارد که نشان می دهد ترموستات شما نیاز به تعویض دارد. در ادامه مقاله امداد خودرو دماوند با ما باشید.

برای مطالعه : امداد خودرو در بروجن

دمای بالای خودرو
یکی از اولین نشانه هایی که نشان می دهد ترموستات شما باید تعویض شود، دمای بالای یخچال است. گرم شدن بیش از حد خودروها غیرمعمول نیست و افزودن مایع خنک کننده به خودرو در این شرایط معمولا به مشکل گرمای بیش از حد کمک کرده یا آن را حل می کند. بزرگترین مشکل زمانی است که دما به سرعت بالا می رود و هر کاری که انجام می دهید تغییر نمی کند یا بهبود نمی یابد.

امداد خودرو دماوند - امدادگران ایران

در حالی که دمای بالا می تواند نشان دهنده نشتی در مخزن خنک کننده باشد، همچنین می تواند نشانه ای از کار نکردن درست ترموستات باشد. یکی از راه‌های تشخیص اینکه علت این افزایش دما مشکل ترموستات است یا خیر، جستجوی افزایش سریع دما است.

به عنوان مثال، اگر ماشین خود را روشن می کنید و دمای موتور برای چند دقیقه در هوای سرد خیلی بالا می رود، مشکل از ترموستات است. امداد خودرو دماوند را از وبسایت امدادگران ایران درخواست نمایید.

موتور سرد علائم خرابی ترموستات ماشین

این تصور غلط وجود دارد که اگر ترموستات ماشین شما خراب باشد، موتور ماشین همیشه داغ است. در حالی که موتور داغ یکی از نشانه‌های احتمال وجود مشکل است، موتور سرد نیز می‌تواند نشانه‌ای از مشکل باشد.

موتور سرد نیز می تواند ناشی از خرابی ترموستات باشد و بر عملکرد ماشین شما تأثیر بگذارد. به یاد داشته باشید که وظیفه اصلی ترموستات هدایت مایع خنک کننده داغ به رادیاتور است. ترموستات به خنک شدن مایع خنک کننده کمک می کند تا موتور بیش از حد گرم نشود.

اگر ترموستات باز بماند، مایع خنک کننده چه داغ باشد چه نباشد دائما در حرکت است. این امر باعث خنک شدن موتور و بروز مشکلات مکانیکی برای خودرو می شود.

صدای ماشین

این صداها از رادیاتور، موتور یا هر دو می آید. صدا همچنین می تواند مانند خراشیدن، ترک خوردن یا غرغر کردن باشد. اساساً، اگر صداهای عجیبی می شنوید و هر یک از علائم ذکر شده در اینجا را تجربه می کنید،  امداد خودرو دماوند مطمئناً ترموستات معیوب دارید.

اینجا کلیک کنید : امداد خودرو در رامسر

 مشکلات سطح مایع خنک کننده

در صورت بروز مشکل در ترموستات، سطح مایع خنک کننده را بررسی کنید. توجه داشته باشید که با اضافه کردن مایع خنک کننده به مخزن خنک کننده، سطح مایع خنک کننده در کجا کاهش می یابد.

در کنار مخزن مایع خنک کننده، باید یک خط پر یا مکانیزمی برای بررسی سطوح وجود داشته باشد. هنگام پر کردن مایع خنک کننده، مراقب سطح مایع خنک کننده باشید. اگر سطح مایع خنک کننده به میزان قابل توجهی نوسان داشته باشد ممکن است ترموستات شما به درستی کار نکند.

شما باید شاهد کاهش مداوم باشید. اگر مخزن کاملا خالی باشد، ممکن است مشکل ترموستات و همچنین نشتی داشته باشید. اگر متوجه تغییر نشدید، ممکن است ترموستات شما بسته شود.

یکی از نشانه های خرابی ترموستات، خرابی بخاری است.

اگر در مناطق سردسیر زندگی می کنید یا در زمستان سفر می کنید، ممکن است در خودروی خود مشکل دمای معکوس داشته باشید. ترموستات شما خاموش نمی شود. روشن خواهد ماند. این نشان می‌دهد که مایع خنک‌کننده همچنان به داخل موتور پمپ می‌شود، حتی زمانی که لازم نیست.

از این رو، حتی وقتی بخاری را در خودرویی که ترموستات امداد خودرو دماوند روشن دارد تا انتها بالا می‌برید، هوای سرد همچنان از دریچه‌های تهویه مطبوع خارج می‌شود و گرمای لازم برای گرم کردن خود را دریافت نمی‌کنید.

امداد خودرو دماوند باید چه ویژگی های داشته باشد؟

تمامی شرکت های یدک کش و امدادگر باید بتوانند به موقع در محل حضور داشته باشند و تمامی انچه را که مد نظر مشتری است را برای ان ها انجام دهند. اما چند خصوصیتی که باید  از انها انتظار داشت به شرح زیر است:

 • در زمان معین در محل خرابی مشتری حضور پیدا کنند
 • قیمت منصافانه ای از شما دریافت نمایند.
 • از تجربه و مهارت کافی در این کار برخودار باشند.
 • تجهیزات کاملی داشته و خوش اخلاق باشند.
 • در پایان اگر خسارتی به ماشین مشتری وارد شد این موضوع را بر عهده بگیرند.

شماره یدک کش در دماوند تهران چند است؟

کافی است که شما شماره ۹۰۰۰۶۴۲۱ را بدون کد در گوشی خود وارد کنید تا با یکی از امدادگران ما ارتباط برقرار کنید. ما در اولین فرصت به سمت شما خواهیم شتافت و خدماتی را مد نظر دارید برایتان مهیا خواهیم کرد. امداد خودرو دماوند یکی از بهترین مراکزی است که می توانید در اولین فرصت با آن ارتباط بگیرید. تمامی تلاش خود را می کنیم تا بهترین خدمات را به شما دوستان و عزیزان ارائه کنیم.

برچسب‌ها: بدون برچسب

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *