تلفن امداد خودرو مشهد + یدک کش

تلفن امداد خودرو مشهد

یدک کشی جزء ضروری صنعت خودرو است. اگر خودروی شما در جاده خراب شد، در صورت عدم حل مشکلات آن در محل، باید ماشین خود را به کارگاه ببرید. با این حال، برای بسیاری از صاحبان خودرو، ما از نحوه انجام یدک کشی غافل هستیم. یادگیری نحوه انجام خدمات یدک کش مناسب خودرو بسیار مهم است زیرا به ما اطلاع می دهد که آیا تکنسین از خودروی ما مراقبت می کند یا خیر.

همچنین ابزاری برای قضاوت در مورد کیفیت شرکت یدک کش به ما می دهد. در گذشته، هر زمان که قرار بود خودرویی را جابجا کنند، از کامیون های یدک کش با زنجیر و قلاب استفاده می شد. تلفن امداد خودرو در مشهد زنجیرها و قلاب‌ها دور یک محور یا ریل قاب پیچیده می‌شدند تا محکم به ماشین بچسبند.

این سیستم بکسل اولیه یک فرآیند حمل و نقل بسیار ایمن را فراهم می کرد اما خطر خراش یا فرورفتگی ماشین را داشت.

استفاده از زنجیر و قلاب هنوز در شرایط خاص انتخاب می شود. با این حال، با توجه به نیاز به جلوگیری از آسیب رساندن به خودرو، اپراتورهای یدک کش اکنون از روش های مدرن تری استفاده می کنند. در بیشتر موارد، اپراتورهای یدک کش در حال حاضر از دستگاه های بالابر لاستیک برای جلوگیری از آسیب رساندن به وسیله نقلیه استفاده می کنند.

همانطور که از نام آن پیداست، سیستم یدک کش تنها با لاستیک ها تماس می گیرد، بنابراین از آسیب دیدن بدنه خودرو جلوگیری می کند. دستگاه های بالابر لاستیک با نصب براکت هایی در جلو و پشت چرخ های محرک کار می کنند.

سپس این براکت ها قبل از عمل توسط پین های فولادی در جای خود محکم می شوند.

شماره تلفن امداد خودرو سیار سایپا مشهد

این پروسه چند دقیقه به طول می انجامد که شامل چک می شود. در بیشتر موارد، اپراتورهای یدک کش در حال حاضر از دستگاه های بالابر لاستیک برای جلوگیری از آسیب رساندن به وسیله نقلیه استفاده می کنند. همانطور که از نام آن پیداست، سیستم یدک کش تنها با لاستیک ها تماس می گیرد، بنابراین از آسیب دیدن بدنه خودرو جلوگیری می کند.

دستگاه های بالابر لاستیک با نصب براکت هایی در جلو و پشت چرخ های محرک کار می کنند. سپس این براکت ها قبل از عمل توسط پین های فولادی در جای خود محکم می شوند.

هنگامی که چرخ ها بین براکت ها قرار گرفتند و محکم شدند، کامیون یدک کش چرخ های محرک خودرو را بلند می کند. تلفن امداد خودرو مشهد به طور معمول، اپراتور کامیون یدک کش به صورت دستی براکت ها را قرار می دهد و پین ها را وارد می کند. این پروسه چند دقیقه به طول می انجامد که شامل چک می شود.

برخی از مدل‌های خودرو یا خودرو ممکن است برای سیستم‌های بالابر چرخ بسیار سنگین باشند. در این صورت، یک روش جایگزین شامل وینچ کابلی اعمال می شود. برای چنین خودروهای سنگین تری می توان از یک کامیون تخت با وینچ کابل برقی برای عملیات یدک کش استفاده کرد. تفاوت اساسی با سیستم های بالابر چرخ، استفاده از یک تخت مسطح در پشت کامیون است.

تخت مسطح را می توان قبل از مانور دادن به موقعیت صاف هنگام رانندگی، به صورت هیدرولیکی متمایل کرد. عملیات با وینچ کابلی شروع می شود که ماشین شما را از طریق نیروی هیدرولیک روی تخت تخت می کشد. هنگامی که ماشین شما روی تخت تخت محکم در جای خود قرار گرفت، تخت تخت به موقعیت همسطح خود باز می گردد.

امداد خودرو مشهد شماره تلفن

در این مرحله، خودروی شما از نظر فیزیکی روی کامیون یدک‌کش قرار می‌گیرد و می‌توان آن را برای ایمن کردن آن برای سفر تسمه داد. بیشتر یدک‌کش‌ها نیروی کافی برای بلند کردن خودروها از طریق هیدرولیک تولید می‌کنند. هیدرولیک اصطلاح گسترده ای است که به سیستمی از سیالات و سیلندرهایی اطلاق می شود که برای تولید نیرو استفاده می شوند.

معمولاً این کامیون ها دارای پمپ های هیدرولیک هستند که یا توسط موتور یا یک سیستم قدرت جداگانه کار می کنند. مهم است که هنگام یدک کشی موقعیت ها یا اقداماتی را که ممکن است منجر به آسیب رساندن به ماشین شما شود، تشخیص دهید. توصیه می‌شود قبل از یدک‌کشیدن خودرو، ترمز دستی خود را رها کنید.

اگر ترمز اضطراری خودروی شما رها نشود، نمی توان آن را با استفاده از سیستم بالابر چرخ یدک کشید. در عوض، برای یدک‌کشی باید آن را روی یک کامیون تخت یا یک دالی خود بارگیری (King Dolly) بارگیری کنید.

کینگ دالی مجموعه‌ای از چرخ‌های اضافی است که زیر چرخ‌های ماشین شما اضافه می‌شوند تا با زمین تماس نگیرند. دالی دارای مجموعه ای از ۴ چرخ با ساختار اتصال افقی بلند است که دارای شکاف در وسط است.

مشهد امداد خودرو

رعایت این محدودیت ها الزامی است زیرا آسیب به این اجزا می تواند منجر به عواقب شدید شود. توصیه می‌شود که همیشه مدل خودروی خود و هرگونه اصلاحی را که قبلاً انجام داده‌اید به سرویس کامیون یدک‌کش درگیر اطلاع دهید. این به آنها اجازه می دهد تا یک کامیون یدک کش مناسب را برای عملیات اعزام کنند.

تلفن امداد خودرو مشهد اتصال کامیون های یدک کش به پشت خودرو کاملا امکان پذیر است. برای موتورهای چرخ عقب، این در واقع روش ترجیحی است. ما نمی توانیم به اندازه کافی بر این موضوع تاکید کنیم که به هیچ وجه نباید از لحاظ فیزیکی در ماشین خود در حین یدک کشی آن حضور داشته باشید.

این برای هر دو سیستم بالابر چرخ و کامیون های تخت قابل اجرا است. اگر هر شرکت یدک کش غیر از این توصیه می کند، باید مراقب خدمات آنها باشید. در شرایط معمولی، زمانی که لاستیک‌های خودروی شما خالی شده است، یدک‌کش امکان‌پذیر نیست.

در حالی که می توان از زنجیر برای کشیدن ماشین بر روی یک تخت قبل از حمل و نقل استفاده کرد، اما این هنوز بسیار دشوار است. در عوض، اپراتورهای کامیون یدک‌کش اغلب مجموعه‌ای از چرخ‌های موقت را برای نصب روی خودروی شما ارائه می‌دهند.

تلفن امداد خودرو مشهد

این به اپراتور اجازه می دهد تا با کمترین خطر آسیب بیشتر، خودروی شما را با خیال راحت یدک بکشد. در حالی که منتظر رسیدن کامیون یدک‌کش هستید، خدمات کامیون یدک کش کارآمد و مقرون به صرفه را ارائه می دهد. تیم رانندگان قابل اعتماد و تکنسین های تعمیر ما با سال ها تجربه به خود می بالند.

مطمئن باشید که ما به طور ماهرانه بازیابی وسیله نقلیه شما را انجام خواهیم داد و در صورت لزوم هرگونه کمک جاده ای را ارائه خواهیم داد. زمانی که ماشین شما در وسط ترافیک شروع به ایجاد دردسر می کند، می تواند یک لحظه کاملاً ترسناک باشد. مهم نیست که در هنگام رانندگی چقدر ایمن هستید یا چقدر خوب با ماشین شما رفتار می کنیم.

احتمال وقوع یک موقعیت غیرقابل پیش بینی وجود دارد. تلفن امداد خودرو مشهد به این ترتیب، شما باید همیشه برای چنین شرایط اضطراری آماده باشید، آرام بمانید و با خیال راحت خودروی از کار افتاده خود را مدیریت کنید. در همه شرایط، اولویت شما باید هم امنیت خود و هم ایمنی سایر رانندگان باشد. به این ترتیب، اقدامات احتیاطی و ایمن باید رعایت شود.

شماره تلفن امداد خودرو ایران خودرو مشهد

در اینجا یک راهنمای ۳ مرحله ای آورده شده است که در صورتی که خودروی شما در جاده با مشکل مواجه شود باید از آن پیروی کنید: هنگامی که برای اولین بار در مورد یک مشکل بالقوه در خودروی خود به شما هشدار داده شد، وحشت نکنید! همچنین، مشکل را نادیده نگیرید، چه هشداری از داشبورد شما باشد یا صداهای غیرعادی است.

شما باید به بیرونی ترین خط بچسبید و آماده باشید تا ماشین را به کنار جاده یا شانه جاده هدایت کنید. این امر حتی در صورت از دست دادن قدرت امکان پذیر است. از طرف دیگر، اگر با سرعت زیاد سفر می کنید، با آرامش و در حین روشن کردن چراغ های خطر، شروع به ترمزگیری کنید.

این تضمین می کند که سایر رانندگان در مجاورت از مشکل شما مطلع شده و زمان خواهند داشت تا به شما اسکله وسیعی بدهند. اگر هنوز این کار را نکرده اید چراغ های خطر خود را روشن کنید و ماشین خود را بازرسی کنید. آن را برای علائم رایجی که قبلا در این مقاله ذکر کردیم بررسی کنید. همچنین ممکن است سعی کنید ماشین خود را دوباره راه اندازی کنید.

شماره ی امداد خودرو مشهد

این شکاف اجازه می دهد تا ۲ چرخ خودروی شما در بالا (چرخ های جلو یا عقب) نصب شوند. در طول یدک کشی، فقط چرخ های کینگ دالی همیشه با زمین در تماس هستند. هر یدک‌کش ظرفیت بکسل مخصوص به خود را دارد که میزان وزنی را که کشش نامیده می‌شود بدون آسیب به سیستم انتقال، موتور، قاب یا سیستم خنک‌کننده تعیین می‌کند.

اگر در انجام این کار موفق بودید، آن را آسان کنید و به بیرونی ترین خط بچسبید در حالی که برای بازرسی کامل به نزدیک ترین کارگاه تعمیر خودرو می روید. اگر نمی توانید ماشین خود را مجددا راه اندازی کنید، برای خدمات کامیون یدک کش تماس بگیرید. تلفن امداد خودرو مشهد اگر در حین معاینه توانستید علائم یا مشکلی را مشاهده کنید، حتما به کارگاه اطلاع دهید.

این به آنها امکان می‌دهد تا ابزارهای مناسب را برای کمک‌های کنار جاده‌ای به شما بیاورند یا خودروی شما را ایمن بکسل کنند. هنگامی که چرخ ها بین براکت ها قرار گرفتند و محکم شدند، کامیون یدک کش چرخ های محرک خودرو را بلند می کند. به طور معمول، اپراتور کامیون یدک کش به صورت دستی براکت ها را قرار می دهد و پین ها را وارد می کند.

برچسب‌ها: بدون برچسب

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *